دارو خوردن سرطان سینه در زنان مبتلا شدن صادرات

دارو خوردن: سرطان سینه در زنان مبتلا شدن صادرات منابع مردان ایران میوه خشک خواص میوه خشک

گت بلاگز اخبار اجتماعی آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان تجمیع یا از بین بردن می‌شوند؟

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با اشاره به بعضی انتقادات مبنی بر تعدد آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان گفت: لزوما از بین بردن آزمون و یا

آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان تجمیع یا از بین بردن می‌شوند؟

آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان تجمیع یا از بین بردن می شوند؟

عبارات مهم : آموزش و پرورش

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با اشاره به بعضی انتقادات مبنی بر تعدد آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان گفت: لزوما از بین بردن آزمون و یا تجمیع چند آزمون با یکدیگر طرح کارآیی نیست و نیاز به مطالعه همه جانبه دارد.

فاطمه مهاجرانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به بعضی انتقادات مبنی بر اینکه آیا باید دو نوبت آزمون در انتهای پایه ششم و انتهای پایه نهم جهت ورود به مدارس سمپاد برگزار شود، اظهار کرد: واقعیت این است که آموزش و پرورش جدای از بقیه جامعه نیست و نمی توان گفت آموزش و پرورش بدون امتحان باشد.

آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان تجمیع یا از بین بردن می‌شوند؟

وی افزود: به هر حال دانش آموز باید فردا کنکور بدهد و لزوما از بین بردن آزمون و یا تجمیع چند آزمون با یکدیگر طرح کارآیی نیست و نیاز به مطالعه همه جانبه دارد.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با بیان اینکه باید تبعات ناشی از هر برنامه ای را به صورت دقیق بررسی کرد، گفت: تصمیمات مدیریتی تصمیمات بسیار گرانقیمتی هستند لیکن یک نسل را متاثر می کنند. تصمیمات مدیریتی، کلان هستند و مطالعه همه جانبه مورد نیاز دارند و چه بسا یک تصمیم جهت از بین بردن یک آزمون منشا اتفاق اجتماعی بزرگ غیرقابل آینده نگری شود.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با اشاره به بعضی انتقادات مبنی بر تعدد آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان گفت: لزوما از بین بردن آزمون و یا

مهاجرانی بر ضرورت ساختن فرهنگ جهت خانواده ها راجع به ورود فرزندشان به مدارس تیزهوشان اظهارکرد: تیزهوشی یک اتفاق نادر است و قرار نیست همه افراد جامعه تیزهوش باشند. ایزوله بار آوردن فرزندان هم آسیب های خودش را دارد و باید به این سمت برویم که هرکس سرجای خود قرار بگیرد و بعضی والدین باور کنند که فرزندشان تیزهوش نیست ولی می تواند بسیار خوب و موفق باشد و راه موفقیت لزوما از مدارس سمپاد نمی گذرد. پذیرش این عنوان کمک می کند کودک و خود خانواده تحت استرس نباشند.

وی آخرین اوضاع طرح شهاب را نیز تشریح کرد و گفت: طرح شهاب طرح بزرگ و خوبی است که چهارسال است اجرا می شود و اکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در ۳۸۶ منطقه در پایه هفتم تحت پوشش هستند. نشانه این طرح شناسایی و هدایت استعدادهای برتر در حوزه های متفاوت استعدادی و با رویکرد تلفیقی یا عدم جداسازی است.

واژه های کلیدی: آموزش و پرورش | استعدادهای درخشان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz