دارو خوردن سرطان سینه در زنان مبتلا شدن صادرات

دارو خوردن: سرطان سینه در زنان مبتلا شدن صادرات منابع مردان ایران میوه خشک خواص میوه خشک

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فصل دوم «بچه مهندس» در پاییز پخش می‌شود

«بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی جهت پخش در پاییز آماده می‌شود.

فصل دوم «بچه مهندس» در پاییز پخش می‌شود

فصل دوم «بچه مهندس» در پاییز پخش می شود

عبارات مهم : سریال

«بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی جهت پخش در پاییز آماده می شود.

به گزارش صبا، سریال «بچه مهندس» که فصل اول آن در ماه رمضان ۹۷ روی آنتن رفت، این روزها در حال تصویربرداری فصل تازه خود است.

علی غفاری کارگردان سریال «بچه مهندس» راجع به بروزترین اوضاع فصل تازه این سریال به «صبا» گفت: در حال حاضر مشغول تصویربرداری فاز دوم این سریال هستیم که تاکنون حدود ۲۰ درصد آن جلوی دوربین رفته هست. همچنین هم وقت نگارش سریال هم ادامه دارد.

کارگردان «بچه مهندس» در خصوص بازیگران این سریال ادامه داد: مانی رحمانی و بنیامین محمدیان بازیگران نوجوانی هستند که به جای یونا تدین (جواد جوادی) ، آریا نرج آبادی (رسول) به پروژه اضافه شدند. همچنین پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، سوگل طهماسبی، بهناز جعفری، عباس جمشیدی، سیاوش چراغی پور، پروین معزز، افشین نخعی، حمیدشریف زاده در فصل دوم هم حضور دارند و به مرور وقت بازیگران تازه هم به سریال اضافه خواهند شد.

وی در خصوص وقت آخر تصویربرداری و پخش آن گفت: امیدوارم حدود دو ماه دیگر تصویربرداری به اتمام یرسد و تلاش می کنیم در پاییز سری دوم این سریال آماده پخش شود.

گفتنی هست؛ فصل اول سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی در شب های ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش می شد که در آن بازیگرانی همچون بهناز جعفری، محمد کاسبی، ساناز سعیدی، بهاره رهنما، برزو ارجمند، اندیشه فولادوند ، مریم خدارحمی، نفیسه روشن، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر و … به ایفای نقش پرداخته بودند.

فصل دوم «بچه مهندس» در پاییز پخش می‌شود

واژه های کلیدی: سریال | مهندس | پاییز | بازیگران | بهاره رهنما | سوگل طهماسبی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz