دارو خوردن سرطان سینه در زنان مبتلا شدن صادرات

دارو خوردن: سرطان سینه در زنان مبتلا شدن صادرات منابع مردان ایران میوه خشک خواص میوه خشک

گت بلاگز زندگی بهتر ایده های جالب جهت برگزاری یک مراسم خوش حالی عروسی کم خرج و ساده

یکی از زیباترین اتفاقات زندگی هر زوج جوانی مراسم ازدواج هست. ولی این مراسم گاهی آنقدر تجملی، پیچیده و سخت می شود که به یک پروسه فرسایشی تبدیل می

ایده های جالب جهت برگزاری یک مراسم خوش حالی عروسی کم خرج و ساده

یکی از زیباترین اتفاقات زندگی هر زوج جوانی مراسم عروسی هست. ولی این مراسم گاهی آنقدر تجملی، پیچیده و سخت می شود که به یک پروسه فرسایشی تبدیل می شود. به طوری که زوج های جوان به جای آنکه از روند کارها لذت ببرند، با تحمل استرس و نگرانی های فراوان منتظرند سریعتر روز موعود فرا برسد تا از شر این هجم کار و دغدغه و هزینه رهایی پیدا کنند. در ادامه به راهکارهایی اشاره کرده ایم که می توانید در برگزاری یک مراسم ازدواج ساده، کم هزینه و در عین حال دوست داشتنی به شما کمک کند.

لازم نیست هر چیزی که در لیست عروسی مرسوم است را بخرید

رسم و رسومات عروسی تا زمانی قشنگ هستند که باعث خوش حالی و همدلی شوند. اگر به دنبال برگزاری یک مراسم ازدواج کم خرج و آرام هستید در خریدهای عروسی دقت کنید. مورد نیاز نیست هر چیزی که در لیست رسوم خرید عروسی است را خریداری کنید. اگر به وسایلی که در خرید عروسی مرسوم است نیاز ندارید از خرید آن ها صرف نظر کنید. شاید صرف نظر کردن از خرید چند تکه لباس به نظرتان صرفه جویی بزرگی نباشد، ولی این کار در کنار سایر صرفه جویی ها، به مدیریت هزینه های شما کمک بزرگی می کند. یادتان باشد که مورد نیاز نیست حتما حلقه های گران قیمتی گزینش کنید. می توانید از حلقه های راحت یا طلای دست دوم استفاده کنید. اگر هم برایتان طلا اهمیتی ندارد می توانید سراغ گزینه های دیگری بروید.

به جای نو کردن همه وسایل شخصی، وسایلی که در دوران مجردی استفاده می کردید را به منزل تازه بیاورید. با این کار نه تنها در هزینه ها صرفه جویی کرده اید، بلکه با اسراف نکردن و استقاده صحیح از وسایلی که در اختیار دارید، برکت را به زندگی خود خواهید آورد.

ایده های جالب جهت برگزاری یک مراسم خوش حالی عروسی کم خرج و ساده

از دوست عکاس خود کمک بخواهید

ثبت خاطرات روز عروسی یکی از بااهمیت ترین دغدغه های هر عروس و دامادی هست. هرچند این ثبت خاطرات گاهی آنقدر تجملی و پر زرق و برق می شود که به یک پروسه طولانی با هزینه های هنگفت تبدیل می شود. فریب پکیج های پر زرق و برق آتلیه های عکاسی را نخورید. پیش از هر چیز به نیازهای خود توجه کنید. اگر شما به دنبال ثبت خاطرات روز عروسیتان هستید، نیازی به تصویر هایی با ژست های مصنوعی در لوکیشن های پیشنهادی آتلیه داران ندارید. ویدئو های عروسی و مجموعه تصویر هایی با عناوین متفاوت تنها وقت و هزینه شما را هدر می دهند و به استرس ها و حجم کارهای زیاد قبل از مراسم ازدواج شما اضافه می کنند. اگر به دنبال ثبت اتفاقات عالی ترین روز زندگیتان هستید، به دنبال گروهی یا دوستی با دوربین دیجیتال باشید که عکاسی را بلد هست. اجازه دهید این روز بدون هیچ دخل و تصرفی جهت شما ثبت کنند. با این کار نه تنها در هزینه های عروسی صرفه جویی بزرگی خواهید کرد، بلکه با از بین بردن کارهای غیرضروری، مراسمی راحت تر و در آرامش خواهید داشت. مطمئن باشید دیدن تصویر های واقعی روز عروسیتان با تمام اتفاقات غیرمترقبه اش لذت بخش تر از دیدن تصویر های آتلیه ای با لبخندهای مصنوعی خواهد بود.

کارت عروسی تان را خودتان بسازید

علارغم کارهای زیاد قبل از مراسم عروسی، با کمی برنامه ریزی می توانید کارت های عروسیتان را خودتان درست کنید. با یک متن زیبا، مقوا، مقداری تور و مروارید و کلاژ طرح ها، با کمی چاشنی خلاقیت می توانید یک کارت راحت و قشنگ بسازید. مطمئن باشید میهمانان شما نیز این ذوق و سلیقه شما را تحسین خواهند کرد.

از تکنولوژی کمک بگیرید و کارت عروسی مجازی جهت میهمانان خود بفرسید. با کمی خلاقیت و استفاده از اپلیکیشن های راحت و کاربردی، یک کارت عروسی دیجیتالی طراحی کنید و از طریق ایمیل و سایر اپلیکیشن های خبر رسان، کارت دعوت را جهت میهمانان خود بفرسید. اگر دوستان طراح و خوش ذوقی دارید جهت طراحی کارت دعوت دیجیتالی خود از آنها کمک بگیرید.

یکی از زیباترین اتفاقات زندگی هر زوج جوانی مراسم ازدواج هست. ولی این مراسم گاهی آنقدر تجملی، پیچیده و سخت می شود که به یک پروسه فرسایشی تبدیل می

سفره عقد را خودتان با کمک افراد خوش سلیقه بچینید
وسایل سفره عقد را می توانید خودتان بخرید و آن را خودتان یا دوستان با سلیقه تان بچینند. چیدن سفره عقد کار چندان مشکل نیست. می توانید مدل های قشنگی را از اینستاگرام یا در اینترنت جستجو کنید. اگر این کار برایتان مقدور نیست، یک سفره عقد راحت بخرید و خودتان تزئیناتی به آن اضافه کنید.

کیک عروسی را سفید گزینش کنید

با اینکه زوج های جوان وقت و هزینه زیادی صرف پیدا کردن مدل دلخواه کیک مراسم ازدواج خود می کنند، این کیک تنها در یکی دو تصویر مراسم ارزش پیداست و معمولا هم کسی از مهمانان مزه کیک عروسی اصلا یادش نمی ماند. به جای گزینش مدل ها و تزیینات گرانقیمت، با یک طرح راحت پرونده کیک عروسی را ببندید. عالی ترین گزینش جهت کیک عروسی، گزینش یک کیک خامه ای یک دست سفید است که با گل های مصنوعی یا طبیعی تزئین شده است هست. مطئمن باشید چند روز بعد از مراسم از اینکه بی علت هزینه زیادی صرف خرید کیک نکرده اید به خودتان آفرین خواهید گفت.

برای پذیرایی از مهمانان میوه ها و شیرینی های متنوع مورد نیاز نیست
لازم نیست میوه ها و شیرینی عروسی، بسیار متنوع باشد. از چند میوه فصل و رسمی استفاده کنید. جهت شام هم باور کنید اگر چند نوع غذا و دسر در مراسم ازدواج تان نداشته باشید، باز هم مراسم به خوبی برگزار می شود. یک نوع غذا هم کافی است.

برای دسته گل و تزئین ماشین عروس از بازار گل خرید کنید

چه تمام ماشین را با غنچه های رز یک دست تزیین کنید، چه یک طرح راحت و خلوت جهت تزیین ماشین عروس گزینش کنید، فردای روز عروسی باید آن ها را دور بریزید. اجازه ندهید ژورنال های پر رنگ و لعاب تزیین ماشین عروسی شما را به اشتباه بیاندازد. می توانید با گزینش یک طرح راحت و کم هزینه به جای یک تزیین گرانقیمت، صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های عروسی داشته باشید. یادتان باشد که حتما گل های عروسی را از بازار گل تهیه کنید، نه گل فروشی ها. جهت تزئین ماشین عروس دو پیشنهاد برایتان داریم. اول اینکه علاوه بر گل، اسفنج نیم کره، روبان و چسب نیز تهیه کنید و خودتان دست به کار تزئین ماشین عروس شوید. فقط کافی است گل ها را در اسفنج گل فرو کنید بعد روی کاپوت بچسبانید و سپس دو طرف آن را با روبان تزئین کنید. به همین سادگی.

راه حل دوم هم این است که به دنبال گل فروشی های تازه کار بگردید. از تفاوت قیمت هایی که با  گل فروشی های بزرگ و معروف دارند شوکه خواهید شد. اگر با دقت و تحقیق مناسب یک گل فروشی منصف گزینش کنید نه تنها در هزینه های مراسم ازدواج صرفه جویی کرده اید، بلکه به رشد یک کسب و کار نوپا کمک خواهید کرد.

به آرایشگرتان نگویید عروسی شماست

ایده های جالب جهت برگزاری یک مراسم خوش حالی عروسی کم خرج و ساده

وقتی به عنوان عروس وارد یک آرایشگاه می شوید، با پکیج های خدماتی جهت نوعروسان مواجه می شوید که با توجه به نوع و تعداد خدمات مشمول بر هزینه های متفاوتی می شود. به جای گزینش این بسته ها، تنها خدماتی که نیاز دارید را گزینش کنید. بسیاری از خدمات جانبی آرایشگاه ها را با هزینه هایی به مراتب کمتر می توانید انجام دهید. یکی از روش های راحت جهت اینکه پول کمتری خرج کنید این است که به آرایشگر نگویید خودتان عروس هستید. یادتان باشد که کافی است که این کلمه را به کار ببرید، همین باعث چند برابر شدن هزینه آرایشگاه شما می شود.

لباس عروس را اجاره کنید

اگر به دنبال کم کردن هزینه ها جهت تهیه لباس عروس هستید، به جای خرید به دنبال اجاره کردن باشید. به جز مزون ها و فروشگاه های مربوطه، نوعروسان زیادی هستند که لباس عروسی خود را جهت اجاره یا فروش در اختیار شما قرار می دهند.

اگر به دنبال خرید یا دوخت لباس عروس هستید، به جای مزون های معروف در خیاطی ها و تولیدی های کوچک به دنبال لباس مناسب عروسی خود بگردید. شاید پیدا کردن این تولیدی ها و خیاطی ها به سادگی ورق زدن ژورنال های تازه مزون های گرانقیمت نباشد، ولی هنگامی که با هزینه های به مراتب کمتر لباس عروس خود را پیدا کردید، از هنگامی که که صرف کرده اید، خوشحال خواهید شد.

یکی از زیباترین اتفاقات زندگی هر زوج جوانی مراسم ازدواج هست. ولی این مراسم گاهی آنقدر تجملی، پیچیده و سخت می شود که به یک پروسه فرسایشی تبدیل می

لیست مهمانان خود را کوتاه کنید
به جای دعوت از لیست بلندبالایی از دوستان و آشنایان تعداد مهمانان خود را کم کنید. اقوام نزدیک و دوستان صمیمی را دعوت کنید. مطمئنا در یک مراسم خودمانی و صمیمی علاوه بر کم کردن هزینه ها، به خود شما نیز زیاد خوش خواهد گذشت.

تشریفات عروسی را تا جایی که می توانید کم کنید

قبل از اینکه به دنبال تالار عروسی بگردید، نیازها و خواسته های خود را از یک تالار مشخص کنید. با مراجعه به تالارهای عروسی و شرکت هایی که خدمات مجالس ارائه می دهند آنقدر با گزینه های متفاوت و پر زرق و برق رو به رو می شوید که ممکن است انتخابی اشتباه و پر هزینه داشته باشید. جهت کم هزینه شدن مراسم می توانید وسط هفته و روزی که در آن مناسبت خاصی نیست را گزینش کنید.

به دنبال برگزاری مراسمی باشید که جهت شما خوش حالی و آرامش به همراه داشته باشد. مطمئن باشید اگر به خاطر نظرات دیگران گزینش هایی داشته باشید که هزینه های زیادی جهت شما داشته باشد، در آینده نه چندان دور پشیمان خواهید شد.

 درگیر حواشی تجملاتی تازه نشوید

گیفت عروسی، میز یادبود میهمانان، تصویر اسپورت، مراسم فرمالیته و حواشی و رسم و رسومات دیگر، چند هنگامی که است جای خود را در مراسم های عروسی باز کرده اند و جدای صرف هزینه های هنگفت، دغدغه های زیادی جهت بعضی زوج های جوان ایجاد کرده اند. نگرانی از حرف مردم و عقب نماندن از مد روز، و چشم و هم چشمی باعث شده است مراسم ازدواج که قرار بوده یک روز شاد و دوست داشتنی جهت یک زوج باشد، به یک روند طولانی و خسته کننده و هزینه بر تبدیل شود. حواستان باشد درگیر حواشی تجملاتی تازه نشوید و به فکر برگزاری یک مراسم راحت و راحت باشید. مراسمی که مناسب شرایط و سلیقه شما باشد.

ایده های جالب جهت برگزاری یک مراسم خوش حالی عروسی کم خرج و ساده

سخت نگیرید
روز عروسی یکی از بااهمیت ترین روزهای زندگی هر زوج جوانی هست، ولی این توصیه را فراموش نکنید که همه ٔ این رسم و رسومات و مراسم ها شروع زندگی یکسان شما هست. شروع زندگی یکسان با یک مراسم راحت و صمیمی به مراتب بهتر از مراسمی ایده آل و رویایی است که کدروت ها و مشکل های زیادی را به دنبال داشته باشد. خیلی سخت نگیرید و مطمئن باشید روزهای شادتر و بهتری در ادامه پیش روی شماست.
منبع : فردا نیوز / محدثه خانی

واژه های کلیدی: برگزاری مراسم | مدیریت هزینه | مراسم عروسی | کیک عروسی | گیفت عروسی | خوش سلیقه | مراسم ها | ازدواج | برگزاری | ماشین | عروسی

ایده های جالب جهت برگزاری یک مراسم خوش حالی عروسی کم خرج و ساده

ایده های جالب جهت برگزاری یک مراسم خوش حالی عروسی کم خرج و ساده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz