دارو خوردن سرطان سینه در زنان مبتلا شدن صادرات

دارو خوردن: سرطان سینه در زنان مبتلا شدن صادرات منابع مردان ایران میوه خشک خواص میوه خشک

گت بلاگز وب‌گردی چرا میوه خشک شده است بهتر است؟

ایران بعد از ترکیه دومین تولید کننده و صادر کننده میوه خشک شده است در دنیا هست. میوه خشک شده است مى تواند یک میان وعده بافایده باشد. کشمش رایج‌ترین نوع میوه خشک شده است هست.

چرا میوه خشک شده است بهتر است؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ میوه هاى خشک تقریبا تمام محتواى آب آن از طریق روش خشک کردن میوه از بین بردن شده است هست. میوه در طى این فرایند منقبض، کوچک و پرانرژى مى شود.

عبارات مهم : سرطان سینه در زنان – مبتلا شدن
کشمش مرسوم ترین نوع میوه خشک شده است است و بعد از آن خرما، آلو، انجیر و زردآلو هستند. دیگر انواع میوه هاى خشک نیز در دسترس هستند گاهى اوقات شیرین و به شکل قند پوشیده شده است مى باشد. این میوه ها عبارت اند از انبه، آناناس، زغال اخته، موز و سیب مى باشد.

میوه خشک شده است را مى توان براى مدت بسیار طولانى تر از میوه هاى تازه نگهدارى کرد و به خاص در سفرهاى طولانى که یخچال در دسترس نیست میوه خشک شده است مى تواند یک میان وعده بافایده باشد.

میوه خشک شده است دارویى بافایده براى بدن:

o. کشمش ممکن است خطر بیمارى را کم کردن دهد. کشمش انگور خشک شده است هست. خوردن کشمش فشار خون را کم کردن مى دهد، کنترل قند را اصلاح مى بخشد، منجر به زیاد کردن احساس سیرى مى شود و به کم کردن خطر مبتلا شدن به دیابت نوع ٢ و بیمارى هاى قلبى کمک مى کند.

o. آلو خشک شده است مسهل طبیعى هست، آلو ممکن است به جلوگیرى از بیمارى قلبى و سرطان کمک کند، آلو بسیار غنى است و سطح قند خون را سریع اوج نمى برد و همچنین مى تواند در مبارزه با پوکى استخوان کمک نماید.

o. خرما ممکن است در باردارى بافایده باشد و خوردن آن به طور منظم در طول چند هفته پایانى باردارى ممکن است باعث تسهیل اتساع دهانه رحم و همچنین نیاز به کمک در وضع حمل را کم کردن مى دهد. خرما نتیجه های امیدوار کننده اى در درمان نابارورى در مردان نشان داده هست.

باید به میوه خشک شده است شکر اضافه کرد؟

براى اینکه برخى از میوه هاى خشک شده، شیرین و جالب تر شوند ان ها را با شکر و یا شربت قبل از خشک شدن پوشش مى دهند. به میوه هاى خشک که شکر اضافه مى شود میوه شیرین نامیده مى شود. قند اضافه شده، بار ها و بار ها نشان داده شده است است که اثرات مضر بر سلامت دارد لیکن باعث زیاد کردن خطر مبتلا شدن به چاقى، بیمارى هاى قلبى و حتى سرطان مى شود.

میوه هاى خشک شده، حلقه گم شده است در صادرات:

ایران بعد از ترکیه دومین تولید کننده و صادر کننده میوه خشک شده است در دنیا هست. نیاز برخى کشور ها به میوه هاى خشک علت شرایط اقلیمى آنهاست که مانع تولید میوه در کشورشان مى شود.

تولید میوه خشک شده است در کشور عزیزمان ایران بیش از نیاز داخل به قصد صادرات است و به همین منظور با کشاورزى مکانیزه مى توان هم ظرفیت تولید را اوج برد و هم کیفیت محصولات را ارتقا داد. دولت به تنهایى از عهده صادرات میوه خشک شده است بر نمى آید بلکه حضور بخش خصوصى در تولید و بسته بندى محصولات میوه خشک شده است در کشور مى تواند باعث پیروزى کشور عزیزمان ایران از دیگر رقبا در بازار شود.

دست به کار شوید و آجیل بخورید!

در شوش و گیلان و لرستان ما آثار و علائمى از دسترسى انسان هاى ٦ هزار سال پیش به خشکبار دیده ایم، انسان هاى قدیم براى استمرار تغذیه و سیر کردن شکم در فصول متفاوت سال تأمین مى کردند. مى توان گفت: نه تن ها در ٦ هزار سال پیش بلکه در ٦ میلیون سال پیش هم بشر به طرق متفاوت غذا را نگه دارى مى کرد.

در فصل زمستان و یخ بستن زمین، نه درختى سبز بود و نه میوه اى در کار، امکان تازه خورى وجود نداشت و یخچال فریزر هم نبود که بشود تازه ها را فریز کرد و در زمستان هم تازه خورى داشت، ولی در حفریات به طور تقریبى همه باستان شناسان به مستنداتى از میوه خشک شده است برخوردند که انسان از آن بهره مى برد.

آجیل و میوه خشک شده است داراى فواید ضد سرطانى:

آجیل و مغز ها مانند فندق، گردو و پسته نقش مهمى در تأمین سلامتى بدن ایفا مى کنند. این قبیل مواد خوراکى فاقد ارزش غذایى هستند، باید گفت که این مواد غذایى منابع سرشارى از پروتین، مواد معدنى و ویتامین هاى آنتى اکسیدانى هست.

مغز ها یکى از مهمترین منابع غنى سلنیوم هستند که این ریز مغزى براى تأمین سلامت سیستم ایمنى بدن ضرورى هست، هم چنین داراى برخى فواید ضد سرطانى است و میزان مبتلا شدن به سرطان هاى پروستات، ریه و روده را در حدود ٥٠ در صد کم کردن مى دهد. هم چنین از پیشرفت سرطان سینه در زنان و بروز پرسشها پروستات در مردان جلوگیرى مى کند.

منبع: بیتوته

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سرطان سینه در زنان | مبتلا شدن | صادرات | منابع | مردان | ایران | میوه خشک | خواص میوه خشک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz